Home

szombat ugat Guinness bl összefoglaló sport 1 jövedelem Lil kritizál

BL-nyolcaddöntő: Real Madrid–RB Leipzig 1–1 | rövid összefoglaló - YouTube

BL-nyolcaddöntő: Atlético Madrid–Inter 2–1 (11-esekkel: 3–2) | rövid  összefoglaló
BL-nyolcaddöntő: Atlético Madrid–Inter 2–1 (11-esekkel: 3–2) | rövid összefoglaló

BL-nyolcaddöntő: Real Madrid–RB Leipzig 1–1 | rövid összefoglaló

összefoglaló

UEFA Bajnokok Ligája - összefoglaló | MédiaKlikk

BL-nyolcaddöntő: Barcelona–Napoli 3–1 | rövid összefoglaló

BL: ez a 16 csapat maradt állva, így zajlik majd a sorsolás – összefoglaló  - Nemzeti Sport
BL: ez a 16 csapat maradt állva, így zajlik majd a sorsolás – összefoglaló - Nemzeti Sport

BL-nyolcaddöntő: Inter–Atlético Madrid 1–0 | rövid összefoglaló

Sima siker a BL előtt | Összefoglaló: Bayern 3-0 Bochum

Sorsoltak a BL-ben: az Arsenalnak a Bayern Münchenen, a Manchester Citynek  a Realon keresztül vezet az út az elődöntőbe - Eurosport
Sorsoltak a BL-ben: az Arsenalnak a Bayern Münchenen, a Manchester Citynek a Realon keresztül vezet az út az elődöntőbe - Eurosport

BL-nyolcaddöntő: Bayern München–Lazio 3–0 | rövid összefoglaló

Dráma Lisszabonban: a PSG az utolsó percekben fordítva BL-elődöntős -  Nemzeti Sport
Dráma Lisszabonban: a PSG az utolsó percekben fordítva BL-elődöntős - Nemzeti Sport

22 éves Ajax-játékos intézte el a Tottenhamet a BL-ben | Rangadó

Kele János - ❓HOGYAN VERTE KI A BL-BŐL AZ AJAX A JUVENTUST❓ ⚫️⚪️Allegri az  első meccs tanulságaiból okulva ezúttal 4-3-1-2-es felállást alkalmazott  labda nélkül, és elsődleges célja Frenkie De Jong semlegesítése volt.
Kele János - ❓HOGYAN VERTE KI A BL-BŐL AZ AJAX A JUVENTUST❓ ⚫️⚪️Allegri az első meccs tanulságaiból okulva ezúttal 4-3-1-2-es felállást alkalmazott labda nélkül, és elsődleges célja Frenkie De Jong semlegesítése volt.

Nem hagyta magát a Salzburg, 1-1-gyel vágnak neki a visszavágónak

Index - Sport - A „vörös ördögök” vereséggel búcsúztak a BL-ből. - Percről  percre
Index - Sport - A „vörös ördögök” vereséggel búcsúztak a BL-ből. - Percről percre

Összefoglaló: a hét mérkőzései, 3. rész. Elképesztő Mosonmagyaróvár,  Veszprém-győzelem a BL-ben - Handballexpert
Összefoglaló: a hét mérkőzései, 3. rész. Elképesztő Mosonmagyaróvár, Veszprém-győzelem a BL-ben - Handballexpert

A nyolcaddöntő rangadójának összefoglalója

Sport 1 mai műsora - TV műsor - awilime magazin

UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló, 2024. február 21. | M4 Sport

BL-nyolcaddöntő: Lazio–Bayern München 1–0 | rövid összefoglaló

Index - Futball - Futball - Egyetlen percig sem volt kérdés: az Inter  kettős győzelemmel jutott BL-döntőbe
Index - Futball - Futball - Egyetlen percig sem volt kérdés: az Inter kettős győzelemmel jutott BL-döntőbe